Nebankovní americká hypotéka – produkt mající výhodné podmínky

9.6.2018 Vyp Od uniad.cz

Jedná se o dlouhodobý hypoteční úvěr, který není účelově vázán. Neúčelový typ úvěru, který je jištěn zástavním právem k nemovitosti. Vlastníkem nemovitosti nemusí být pouze žadatel, ale je potenciální ručení prostřednictvím třetí osoby. Tímto se tak stává nebankovní americká hypotéka dostupným produktem takřka pro každého.
klíče a ruce.jpg
Finanční prostředky lze použít nejen na získání vlastního bydlení nebo na stavbu rodinného domu, ale rovněž použít na splacení dluhu, investovat do vzdělávání, použít na nákup nového automobilu, elektroniky či jiného vybavení do domácnosti. Při žádosti neuvádíte důvod, ani nedokládáte prokazatelné výdaje. Peníze lze použít vskutku na cokoliv.

Volba vhodného poskytovatele

Na trhu je řada poskytovatelů, kteří nabízejí možnost získání finančních prostředků. Vždy preferujte seriózní společnost. Instituce mající transparentní podmínky, je zárukou, že v takovém případě bude nebankovní americká hypotéka efektivním řešením vaší finanční situace.

V tomto případě lze získat úvěr se splatností na dobu až třiceti let. Překážkou při žádosti není ani nižší bonita žadatele, záznam v registru apod. Záruka v podobě komplexního řešení ze strany odborníků, kdy je vám tak nabídnut produkt na míru.
slunce nad domem.png
Předností je benevolence při posuzování žádosti, rychlost sjednání a vyřízení a zcela minimální administrativní zátěž. Takřka lze vše vyřídit z pohodlí domova, kdy stačí vyplnit online žádost a potřebné dokumenty zaslat elektronickou poštou.

Žádat o tento druh úvěru může každý. Podstatou je férové jednání ze strany společnosti a snaha pomoci každému. Prioritou je navržení levného, efektivního a co možná nejrychlejšího řešení. Vše je bez poplatků předem. Je možné získat až 70% odhadované ceny nemovitosti. Týká se všech nemovitostí nacházející se na území České republiky.

Obvykle je hypotéka předschválena do 24 hodin od dodání podkladů a po podpisu smlouvy.