Oslava s nádechem tajemna

5.8.2018 Vyp Od uniad.cz

Také vás fascinují lidé, kteří mají šikovné ruce? Mezi takové patří různí mágové. Dovedou přímo před vašima očima kousky, nad kterými zůstává rozum stát.
§ Pokud se vše odehrává v nějakém televizním pořadu, pak můžeme mít podezření, že se může jednat i o nějaký trik, který nás má obalamutit.
§ V přímém kontaktu je to ale docela něco jiného.
o Tady se nepodvádí, tady se skutečně kouzlí.
karetní trik.jpg

Jestliže si chcete podobným způsobem ozvláštnit nějakou rodinnou oslavu nebo firemní akci, je tohle právě ten nejlepší způsob. Šikovný kouzelník zajistí, že se rozhodně nebude nudit ani ten největší škarohlíd a pochybovač. Pro tyto příležitosti se využívá vystoupení, které se nazývá TABLE HOPPING.
§ Co se za tímto tajuplným názvem skrývá?
o Jedná se o kouzla přímo mezi přítomnými diváky.
o Kouzelník prostě chodí mezi hosty a vtahuje je do děje.
o Tím, že se stávají součástí provedeného kouzla, je představení ještě více fascinující.
kouzelník s asistentkou.jpg

Děti mohou do kouzelnické školičky

Pokud se rozhodnete pro takový program, pak si nezapomeňte vzít s sebou různé propriety. Bude se totiž kouzlit s tím, co mají diváci u sebe.
§ Určitě to neznamená, že si máte do kapsy zastrčit králíka nebo po celou dobu v ruce žmoulat holuba.
Náš kouzelník umí docela jiné věci. Překvapí kousky s mincemi, prstýnkem, špendlíky nebo jinými běžně používanými předměty. Zkuste ho tedy zaskočit. Myslím, že se vám to nepovede. Poradí si totiž naprosto se vším. Nejvděčnějšími diváky jsou určitě děti. Proto se stále více narozeninových oslav odehrává právě v této tajuplné i zábavné atmosféře. Délka programu je na vzájemné dohodě. Většinou se jedná o vystoupení, které trvá necelou půl hodinu až hodinu. A pokud by to vaše děti skutečně zaujalo (což je více nežli jisté), pak není problém uskutečnit dětskou školičku. Třeba právě vy máte doma dalšího talentovaného kouzelníka.