Bezpečí díky rolovacím vratům

12.6.2018 Vyp Od uniad.cz

Jistě to potvrdíte, garáž k rodinnému domu je skvělá věc. Jde o prostor, kde můžete v bezpečí zanechat nejen váš automobil, ale i uložit veškeré nářadí na zahradu či kupříkladu věci sezónní. Důležité je však řádné zabezpečení přístupu, aby váš majetek byl skutečně uchovaný v bezpečí. Ideálním řešením jsou rolovací vrata, která vám mohou nabídnout řadu benefitů.

 španělský styl domu.jpg

Rozhodně nelze opomíjet jejich bezpečnostní potenciál, kdy si v dané oblasti skutečně nemůžete dopřát nic lepšího. Pro svou odolnost se užívají nejen pro garáže, ale i pro zabezpečení skladů, hal, výrobních prostorů či prosklených výloh obchodů.

 

Snad každý ocení i snadnou instalaci, kdy rozhodně nebude zapotřebí žádných stavebních úprav. Vyhnete se tak rozbouraným zdem a nepořádku, celá věc je navíc maximálně několika hodinovou záležitostí.

 

Jakmile máte rolovací vrata nainstalována, nemusíte se obávat žádných dodatečných výdajů. Naopak, spolehnout se můžete na minimální poruchovost, a především minimální údržbu. Lamely jsou vyráběny z kvalitního hliníku, nejsou tak náchylné ke korozi. Dojde-li v ojedinělých případech k závažnějšímu poškození, výměna lamel je jednoduchá a cenově dostupná.

 rolovací vrata.jpg

Díky takovémuto typu vrat můžete efektivně zvětšit svůj skladovací prostor, jelikož získáte poměrně velké množství místa u stropu.

 

Samotné ovládání vrat je pak velmi jednoduché, na výběr je z pružiny či elektropohonu coby pohodlnější varianty. Vše budete mít pod kontrolou díky jedinému tlačítku. Zmínit lze přitom nejen vaše pohodlí, ale především i rychlost a bezpečí.

 

Na výběr přitom máte i z několika typů lamel, záleží tedy čistě na vašich požadavcích.
motorka v garáži.jpg 
K dispozici jsou lamely:

 

·         se zateplením

·         větrací

·         s okénky

 

Můžete se také rozhodnou pro jednu z mnoha barev, které jsou dostupné. Vrata tak lze designově sladit s fasádou domu. Cenově vás rovněž potěší.