Tablety 5v1 mají více účinných složek

2.7.2018 Vyp Od uniad.cz

Tablety 5v1 se řadí do multifunkčních přípravků pro udržení vody v bazénu čisté a zdravotně nezávadné. Jedná se o běžnou chlorovou chemii s tím rozdílem, že tato má více účinných složek, což oceníte právě z toho důvodu, že si nepotřebujete kupovat deset dalších přípravků, ale postačí vám tento jeden, multifunkční. Využijte veškeré výhody, které skýtají tablety do bazenu.
lehátka u bazénu

Zbavte se nežádoucích projevů ve vodě

Ač to není vidět, voda je stále podrobována nepříjemnými zkouškami. Mnoho negativních prvků není pouhým okem vidět, avšak ve vodě se stále dějí jisté procesy, kterým přispívá například znečištění vody. Proto je potřeba myslet také na kvalitu vody a na její optimální podmínky. Přípravků pro úpravu vody na bázi chloru najdete mnoho, avšak takto špičkový a prvotřídní produkt zřejmě nic nenahradí. Multi tablety 5v1 nemají konkurenci, zničí vše, co jim přijde do cesty a udrží vodu v naprosto optimálních podmínkách po dlouhou dobu.
plavající dívka

Multifunkční znamená, že vám budou pečovat o vodu z více hledisek. Tyto přípravky totiž zajišťují:

1) Stabilizaci tvrdosti vody.

Vhodné zejména v případech, kdy máte hodně tvrdou vodu. Tento přípravek zajistí jeho stálost a díky tomu se nebude tolik zanášet bazénové příslušenství a stěny bazénu, které kvůli tvrdé vodě hodně trpí.

2) Optimalizace hodnot pH.

Hodnoty pH bychom měli běžně a pravidelně kontrolovat po celou dobu sezóny. Právě tento přípravek zajistí také jejich optimalizaci v přesném rozmezí. Udrží hodnoty pH v optimálních podmínkách mezi požadovanou normou, která je 6,8 až 7,6.

3) Odstraní nežádoucí řasy.

Hnědavé zabarvení vody, ale také odstranění řas, toho všeho se můžete dočkat, když použijete právě tento přípravek. Řasy a mikroorganismy jsou velice nepříjemné. Vytváří povlak na dně i na stěnách a proto je dobré se jich zbavit ještě v zárodku.
muž pši letním odpočinku

4) Zvýší koncentraci chloru.

Chlor pomáhá udržovat vodu v optimálních podmínkách a v každé běžné vodě, kde se koupeme je zapotřebí, jestliže tedy nepoužíváte jiný přípravek například bromovou chemii k úpravě vody.