Kvalitní a estetické potahové látky

8.7.2018 Vyp Od uniad.cz

Pro čalounický, krejčovský a nábytkářský obor jsou důležití především zákazníci a také veškeré materiály, které produkci umožňují. Do této skupiny patří také kvalitní potahové látky.
Jde nejen o kvalitativní stránku věci, ale také o estetický a pestrý výběr barev i vzorů, které vám přinese .

potahová látka

Materiály, které jsou vhodné nejen pro nový čalouněný nábytek, ale také pro jeho opravy a renovace.

Oceníte výběr druhů materiálů, jako jsou potahové látky odolné vůči oděrům, látky příjemné na dotek, jednobarevné látky s nešpinivým povrchem Easy Clean, žinylkové látky, látky vhodné pro náročné využití, tkaniny s ochranou Cleanaboo, koženky, tkané látky, strukturovaný materiál, dizajnové potahové látky, různé barvy a vzory, tkaniny typu žakár a mnoho dalších.

Z toho vyplývá, že můžete vyrábět čalouněný nábytek všeho druhu a to od sedacích souprav, přes křesla a židle až po postele a sedadla při takové provozy jako jsou restaurace, hotely, divadelní a kino sály a podobně.
Kromě toho se pestrý výběr hodí také na renovaci původního nábytku, který chtějí mít zákazníci stejný nebo aspoň podobný a výběr se přizpůsobí také barvám a vzorům, které převládají v interiéru.

hedvábí


Díky odolnosti potahových látek budete produkovat nábytek a další sortiment, který má dlouhou životnost a splňuje i náročné podmínky prostředí.
Pohodlí a komfort jsou hlavním cílem každého takového výrobku a také jejich estetický vzhled. Potahové látky se postarají nejen o kvalitu, ale také o design, který se díky širokému sortimentu nechá kdykoliv změnit.
Takže dnes můžete mít sedací soupravu v jedné barvě, zítra v jiné nebo také s různými vzory a vlastnostmi materiálů. Takže vás váš nábytek nikdy neomrzí.
Vaši zákazníci ocení vaši variabilitu a široké možnosti, které uspokojí jejich konkrétní představy.