Finanční vyrovnání po úrazu v práci? S námi ho dostanete.

23.1.2022 Vyp Od uniad.cz

Pracovní úraz Poradnaodskodneni je velmi nepříjemná věc. Zraníte se při plnění pracovních úkolů pro svého zaměstnavatele. Většinu si takový úraz vyžádá pracovní neschopnost, čímž zaměstnanci poklesnou příjmy, a to ho může dostat do existenčních potíží. U pracovního úrazu se řeší, kdy jak a proč k němu došlo, kdo je za jeho vznik zodpovědný, a zaměstnavatele i zaměstnance čeká spousta papírování. Ne každý zaměstnavatel se ale postaví za zaměstnance, protože většinou musí zaměstnanci zaplatit za vznik úrazu, a proto se velice často někteří zaměstnavatelé snaží, aby byl tento úraz zameten pod koberec.

uklouznutí na banánu

Chce to se nebo a nedát se. Následky takového úrazu mohou být dlouhodobé, ne-li doživotní. Proto je třeba se za svá práva bít.

Co rozhodně nebude pracovním úrazem?
O pracovní úraz nepůjde v případě nedodržení pokynů BOZP – nevhodné pracovní pomůcky, nevodný oděv, nevhodná obuv, případně nedodržení stanoveného pracovního postupu.
Rovněž nebude pracovním úrazem úraz, který si zaměstnanec přivodil pod vlivem nějaké návykové látky.
Tyto dvě situace jsou nejčastějším důvodem pro neuznání úrazu jako pracovního.

dopravní nehoda

Řešení této situace není vůbec jednoduché, a mnoho lidí takové vyřizování samo nezvládá. Pokud potřebujete pomoct získat bolestné nebo náhradu na ztížení společenského uplatnění, můžeme vám pomoct.

Napište nám nebo zavolejte, poskytneme vám právní pomoc, a určitě najdete způsob, jak získat peníze za úraz, invaliditu nebo za úmrtí vašeho blízkého vlivem pracovního úrazu.

Zabýváme se i dopravními nehodami, pokud jste nějakou zažili, a chcete zajistit finanční odškodnění, jsme tu pro vás.

Vaše příběhy, které se opravdu staly, a které jsme s vámi řešily, máme na našem webu. Můžete se tak podívat, kdo s námi vyřešil odškodnění za pracovní úraz. Najdete zde lidi, kteří se rozhodli podělit o svůj příběh, ukázat ostatním, že stojí za to se bránit a dodat jim odvahu.