Když banky nepřesvědčíme

8.2.2022 Vyp Od uniad.cz

Když se někdo obrátí na banku se žádostí o půjčení peněz, obvykle předpokládá, že tu takové peníze dostane. Ovšem realita je taková, že by to měli předpokládat jenom ti, kdo mají hodně vysoké příjmy, naprosto čisté registry dlužníků a nejlépe i celou řadu dalších předností. Protože u těch, kdo věří v získání bankovní půjčky, ale takto dokonalí nejsou, jde spíš o zbožné přání, než o reálnou naději, že se tito dočkají. Banky jsou totiž při posuzování žadatelů o půjčky hodně náročné a přísné, a proto tam ti, kdo stoprocentně nepřesvědčí o svých vyžadovaných kvalitách, neobstojí. A byť si tam chodí pro půjčky, odcházejí s prázdnou.

znak dolaru

Je to sice smutné, ale je to tak. A měli byste to vědět. Pro případ, že byste se i vy někdy dostali do finančních potíží a potřebovali si tak od někoho nějaké ty finanční prostředky půjčit.

Když nemáte vysoké příjmy a čisté registry, prostě byste v bance své štěstí zkoušet neměli. Bude to totiž zřejmě jenom naprostá ztráta času, a až tam doložíte to, co musíte na přání bankovních úředníků doložit, budete odmítnuti.

Jenže když tu půjčku opravdu potřebujete a v bance nemáte nárok, co s tím? Jak se dostat k nějakým těm penězům?

znaky měn

Naštěstí tu i potom ještě šance je. Každý si totiž může zažádat i o nebankovní půjčku, jíž je hypotéka pro dlužníky https://nebankovnihypoteky.net/nebankovni-hypoteka/. A věřte mi to nebo ne, kdo si o takovou nebankovní hypotéku zažádá, má naději na úspěch, i kdyby byl předtím odmítnut ve všech bankách, jaké u nás jenom najdeme. U takové nebankovní hypotéky totiž nejsou ani zdaleka tak důležité vysoké příjmy nebo registry dlužníků bez negativních záznamů. Tady uspěje každý, kdo má z čeho splácet a kdo takové splácení zaručí zástavou svojí nemovitosti.

Máte-li tedy nemovitost a aspoň nízký příjem, ale jinak jenom potíže, zkuste to raději rovnou tady. Nebankovní hypotéka v takovém případě nezklame.