Jak s dodávkou vyklidit byt

12.4.2021 Vyp Od uniad.cz

Vyklízecí firmy staví především na rychlosti a efektivitě akce, kdy na svém místě nezůstane „kámen na kameni“. Pověříte-li je kompletním vyklizením užívaného bytu, pak se můžete spolehnout, že bude opravdu vybílený tak, jak si to přejete. Téhož výsledku můžete ovšem dosáhnout i vy, a to výrazně levněji. Snad jen v situacích, jako je citová vazba k pozůstalým anebo nebezpečí infekce, např. u pronajatých bytů a podezření z aplikace drog či hrozby výskytu nebezpečných látek, buďte opatrní a svěřte se raději do péče odborníkům.

vyklízení bytu

Jak postupovat? Začněte obhlídkou terénu a rezervací vozu. Dodávky v půjčovně dodávek Praha bývají zamluveny na týdny dopředu a tak mějte stanovené určité datum, kdy se vám to hodí, a buďte připraveni na situace, že se možná budete přizpůsobovat volným termínům půjčoven. Podle rozsahu vyklízených věcí také volte velikost vozidla, a to i s ohledem na počet vykonaných jízd.

nepořádek v bytě

Ochranné pomůcky a zabezpečení vozu – každopádně pamatujte, že musíte vrátit vozidlo v bezvadném stavu. Bude nutné mít k dispozici nějaký ochranný materiál, např. molitan ze starých křesel, kusy koberce, bublinkovou fólii, a tímto způsobem zajistíte vnitřní stěny vozu proti poškození či odření. Věci uvnitř by se také neměly volně pohybovat. Velmi důležité je pracovat v rukavicích kvůli infekci, hlavně při případném krvavém poranění. Své místo bude mít také ochranný oděv pevně upnutý, mohou se hodit i vyšší boty, např. holinky. Některá místa mohou být špatně osvětlená nebo s demontovanými svítidly, mějte připravenou spolehlivou čelovou svítilnu.

Svačina a pitný režim – při takové práci vyhládne a zapotíte se, mějte při ruce svačinu a pití, nejlépe minerálku s hořčíkem (např. Magnesii). Nespoléhejte se na čerpací stanice, kde může být omezený výběr balených baget, raději si bagety nachystejte doma a nezapomeňte na zeleninový salát do plastové dózy. Určitě přijde vhod.