Představy

8.1.2022 Vyp Od uniad.cz

Už jste si někdy představili, jak byste se cítili, kdybyste žili ve Venezuele https://www.fahd.cz/kdybyste-zili-ve-venezuele/? Pojďme si o ní nejprve něco říct a probrat to do hloubky. Víte, kde vlastně leží Venezuela? Venezuela leží v Jižní Americe a je to moc hezké město. Alespoň na chvíli si představte, co by se stalo, kdybyste se tam opravdu přestěhovali. Určitě máte spoustu otázek Jak byste tam žili? Kde byste ve Venezuele pracovali? Jak byste to tam zvládli? Líbilo by se vám ve Venezuele žít?

m

Je to těžká otázka a může být opravdu těžké na ni nějakým způsobem odpovědět, když pořádně to město neznáte a třeba jste tam ani nikdy nebyli na prázdninách. Zkuste si kromě představ o Venezuele i něco vyhledat. Jací jsou tam lidé, kolik tam žije obyvatel, jak to tam chodí, která města okolo jsou nějakým způsobem vedle Venezuely zajímavá.. Představy a myšlenky vás mohou zavést opravdu do tajů vašich snů. Představte si, že by se vám ve Venezuele natolik zalíbilo, že byste tam i nakonec zůstali. Dokážete si to představit, vzhledem k tomu, že rodinu máte pravděpodobně v ČR?

m

Je to opravdu zvláštní si něco takového představovat, když vlastně ani nevíte, do čeho byste šli. A víte, jaké barvy má na své vlajce Venezuela? Napovím vám. Úplně nahoře je žlutá barva (což je barva, která je opravdu velmi pozitivní), po ní dole následuje modrá (na této barvy jsou hvězdy, celkem je jich sedm) a jako poslední barva úplně dole je červená, které si také můžete všimnout. Venezuela musí být opravdová zajímavá a věřím tomu, že mně osobně by se tam třeba mohlo i líbit. Stačí se podívat a projít fotky z Venezuely, které dokážou člověka opravdu uchvátit (mě určitě, nevím jak vás). Každopádně takové zamyšlení, co by kdyby, vůbec není špatné a žádný člověk by se mu neměl bránit. Třeba tak přijdete na něco nového, nikdy nevíte, třeba tam jednou budete žít.