Proč důvěřovat nylonovému potahu sedacího vaku pro děti

11.11.2021 Vyp Od uniad.cz

Žádná tragédie, když děti vylijí čaj nebo převrhnou polévku – umíte si představit tu pohromu, když vaše dcera zavadí o talíř s rajskou omáčkou, a je to právě v okamžiku, kdy usedá do křesla sedací soupravy v obýváku? Rozlitá červená omáčka v mžiku obarví čalounění a je hned o zábavu postaráno. Když se ovšem hodlá posadit na sedací vak pro děti Bean bag, a zrovna o něj zakopne s tím talířem plným červeného barviva, a to se rozlije po povrchu vaku s nylonovým potahem, nic se neděje. Můžete být naprosto klidní, neboť stačí hadr, kbelík s vodou, trochu jedlé sody nebo podobného čistidla, skvrnu snadno setřete a vysušíte toaletním papírem a v mžiku si vaše děti zas mohou hrát, tedy samozřejmě poté, co snědí druhou porci rajské, kterou snad už tentokrát nepřevrhnou.

sedací vaky venku na písku

Klidně po něm mohou hopsat a převalovat se – pokud si vaše děti rády hrají na koně Převalského, a převalují se po zemi a všude jinde, nemusí ve svých hrách vynechat ani sedací vak. Klidně jej mohou zatížit a nylonový potah to zvládne. Nylon má opravdu velkou pevnost a zároveň je příjemný na dotek, takže máte jistotu, že bude plnit bezezbytku svůj účel – bude praktický, pro děti bezpečný, nealergický a vhodný jak pro relaxaci, tak i pro hraní. A pokud si budete chtít vytvořit z vaku třeba úkryt či domek na hraní, u velkých vaků typu Duo je to docela snadné vzhledem k jejich rozměrům.

žena na sedacím vaku

Barva je bude bavit – děti milují pestré barvy, a budete-li jim vnucovat šedý koberec, černá křesla a další tmavé nevýrazné barvy hraček, bytových doplňků v dětském pokoji či dokonce nábytku, budou se tu cítit stísněně a mohou propadat depresím a frustraci. Podpořte v nich přirozenou touhu po barvách a nabídněte jim možnost, ať si barvu sedacího vaku vyberou sami. A těch je opravdu mnoho a některé vaky bývají i dvoubarevné, s možností otočit je navrch barvou, která je momentálně oslovuje nejvíc.