S Ketomixem je hubnutí tak snadné!

18.1.2021 Vyp Od uniad.cz

Vánoce zatočily s naší váhou u mnoha dnes nespokojených lidiček. Muži váhu zpravidla moc neřeší a když ano, tak to už je spíše kvůli zhoršujícím se zdravotním potížím. Ale ženy, ty by o váhových přírůstcích a úbytcích mohly psát romány. Ženy vědí moc dobře, jak se prohřešky na jejich těle projevují a jak jim to vadí, protože dámy se chtějí pořád líbit. Jsou tak od přírody stvořené, aby svou krásou a něžností lákaly mužské protějšky a nechávaly se opečovávat.

žena nadváha

Jenže, jakmile popustíme uzdu své fantazii a řekneme si – vždyť Vánoce jsou jen jednou do roka, a to by bylo, kdybychom dětem neupekly jejich oblíbené vanilkové rohlíčky, slepované linecké cukroví, vosí hnízda plněné krémem a další druhy cukroví se jen vrší. Samozřejmostí, které provázejí vánoční svátky jsou kynuté sladké vánočky, vánoční štoly bohatě polévané máslem a sypané ještě bohatěji moučkovým cukrem, protože – štola, ta musí mít pěknou cukrovou krustičku! A jako by to nestačilo. Připíjíme si sladkým Cinzanem, lítají rychlé špunty, sem tam proložíme oslavy tvrdým alkoholem a mlsání k televizním pohádkám si také nenecháme ujít. A pak se v novém roce divíme, kdeže se vzaly všechny ty „pneumatiky“ okolo pasu. Bohužel jsou naše. Ale nic není ztraceno. Hlavně nezoufejte a oslovte odborníky.

hubnutí jídlo

Dnes už vešla ve známost mezi dietáři, kteří mají jen samé dobré zkušenosti, úžasná ketonová dieta. Také se jí často říká bílkovinná anebo keto dieta. Je založená na pečlivě vyvážené stravě a vše se pod přísným režimem vyrábí a dováží z Francie. Takže si můžete být jisti, že svému tělo dodáte jen tolik množství bílkovin, sacharidů a tuků, které potřebuje k tomu, aby začalo shazovat ta nadbytečná kola. Zhubněte na léto Bmikalkulacka – nejen na léto! Už nyní si můžete objednat balíčky Ketomixu za velmi zvýhodněnou cenu, a to s dvacetiprocentní slevou. Nenechte si ji ujít, a popadněte příležitost za pačesy právě teď. Tato výjimečná akce trvá jen do 21. června 2021. hubnutí nikdy nebylo snadnější než s Ketomixem!