Sex by nám neměl chybět

Sex by nám neměl chybět

23.3.2024 Vyp Od uniad.cz


Nevylučuji, že je mezi vámi někdo, kdo (už) o sex nestojí, ale osobně se domnívám, že je takových lidí docela málo. Protože je spíše pravidlem, že když my lidé poznáme krásy erotických aktivit, už se jich nemíníme vzdát. A pak se věnujeme sexu v rámci možností tak dlouho, dokud to jenom jde.

A co je na této skutečnosti poměrně smutné? Samozřejmě to, že nám to nejde pořád. Někdy jsme v sexu výkonnější, jindy třeba jenom občas trochu pošpásujeme, a nakonec jsme třeba vděční i za nějakou tu ojedinělou šanci.

pár v posteli

Zkrátka a dobře je sex něco, co baví každého z nás, ale co není každému z nás kdykoliv dopřáno. A tak si to zamlada užíváme, protože tehdy je naše potence nejlepší, a později třeba už více vzpomínáme, než souložíme. Až se nakonec zdá, že už zůstane jenom u těch vzpomínek.

Ale neházejme flintu do žita. Když máme pohlavní styk rádi, měli bychom se spíše starat o to, abychom ho zvládali, než rezignovat, když už se začíná zdát, že je to beznadějné. Protože ono to leckdy není tak špatné, jak by to mohlo zdánlivě být. A když se to začne podporovat a léčit…

pár v posteli

Všichni už jste určitě slyšeli o Viagře. A když vám to přestává v posteli jít, možná se začnete zamýšlet nad tím, že by nebylo marné si ji také sehnat. Jenže s Viagrou to není tak prosté. Ta se u nás dá sehnat legálně jedině na lékařský předpis, který ale dostanou jen zdraví lidé, kteří se navíc neostýchají si pro něj dojít k doktorovi. A jinak ji lze možná sehnat ilegálně i přes internet, čímž se ale hodně riskuje.

A co tedy využít namísto takto složitě dostupné Viagry? Naštěstí se nabízí i generická Viagra bez receptu. A tu může mít kdokoliv, kdo po ní zatouží. Jistě, i zde je záhodno dodržovat to, co stojí v příbalovém letáčku, ale ta možnost tu je. A kdo na ni vsadí, ten může svůj mizející sexuální život zase oživit. A dopřávat si erotická potěšení jako zamlada.