Vynikající lokální produkty

5.5.2022 Vyp Od uniad.cz

Ideální zchlazení v horkých letních dnech
V létě se člověk vždycky těší, až se napije něčeho studeného. Skvěle v létě osvěží limonády, které se dnes dají vyrobit snad ze všeho. My je vyrábíme z mnoha druhů ovoce, které si můžete vychutnat právě v podobě lahodné poctivé limonády. Jsou skvělé, protože obsahují jen ovoce, případně výluh z bylinek, vodu, citronovou šťávu, cukr a konzervant, bez kterého by to prostě nešlo. Jsou BIO, a budou vám chutnat.

bezová limonáda

Protože jsou naše limonády BIO, vychutnáte si je na 100 %, protože neobsahují nic, co by v nich nemělo být. Na jazyku se vám rozplyne skvělá chuť bezinek, které si můžete pamatovat od babičky, protože babičky bez využívaly ve velkém. Díky tomu pitím této limonády uděláte i něco pro své zdraví, protože výluh si ponechává příznivý účinek na naše zdraví. Skvěle si ji vychutnáte s ledem v horkém létě, i bez ledu na podzim. To je naše bezová limonáda.
Limonádu musíte spotřebovat rychle https://abecedazahrady.dama.cz/clanek/zakladame-travnik-postupujte-s-nami-krok-za-krokem protože by se mohla zkazit. Dlouho ji ale stejně nevydržíte nechat otevřenou bez povšimnutí. Získá si vás prvním douškem.

černý bez

Máme i další limonády a skvělé BIO výrobky
Chuť bezu je velmi zajímavá, ale ne každému sedne. Proto máme v nabídce mnoho dalších limonád, které si vychutná každý. Vyzkoušejte třeba levanduli nebo mátu, které mají rovněž skvělé složení. Na tom si zakládáme, aby byly naše produkty nejlepší.

U nás si nakoupíte kompletně celý BIO jídelníček. Vyrábíme BIO produkty, které neobsahují žádné zbytečné složky navíc. Ochutnejte třeba naše skvělé těstoviny, které se výborně hodí do zdravého jídelníčku, nebo zeleninové omáčky, které skvěl ochutí vaše masové i zeleninové pokrmy.
Legendární jsou naše sirupy, které jsou pořádně husté, a vyrobené jen z bylinek nebo ovoce. Tak si můžete vyrábět svoje vlastní limonády po celý rok, protože naše sirupy jsou skvělé v létě i v zimě. Mají mnoho použití, a určitě se u vás v kuchyni neztratí.