Vyřešte své potíže s bonitou chytrým úvěrem!

2.10.2019 Vyp Od uniad.cz

Trápí vás nízká bonita? A jste si jistí tím, že je to skutečně váš problém? Ono to totiž ve skutečnosti klidně může být tak, že se jedná o zdánlivý fakt, vyvolaný nekonečnými a příliš vysokými požadavky bankovních úředníků. Ti budou vaše výdělky ponižovat a výdaje navyšovat do té míry, že nakonec jejich limity nesplníte, ač vám v budoucnu žádné potíže se splácením nehrozí.drobné mince na dlažbě
Navíc je zde e ještě jedna věc – vždy jde o to, jakou půjčku zvolíte, jak budou nastaveny její podmínky, a jak dlouho ji budete splácet. Vhodnou kombinací několika faktorů lze snadno dosáhnout toho, že i lidé s nižšími příjmy dosáhnou na potřebný úvěr. A možná k nim patříte i vy!
A pokud vám k ideálnímu stavu přece jen nějaký ten krůček ještě chybí, ale vy jste přesvědčeni o tom, že to není tak zlé, a že splácet dokážete, požádejte o hypotéku bez dokládání příjmů – sice své příjmy budete muset doložit, ale bude možné nad nimi přivřít oko, a jak již bylo řečeno, především budou podmínky takového úvěru nastaveny tak, aby vám byly ušity na míru. A když vám někdo nabídne takovou půjčku, která se bude řídit vašimi možnostmi a potřebami, a ne naopak, pak je jasné, že ji hravě splatíte a váš rozpočet její pravidelné splátky i s úroky nijak neohrozí. Vždyť kdo z nás by nechtěl získat půjčku, o které ani nebude vědět, že ji splácí?zlatá mince na klávesnici, 5 grošů
V nebankovním světě existuje jen jedna zásadní podmínka, která rozhoduje o tom, zda uspějete či nikoli. Vaše žádost o půjčku se v tomto případě neobejde bez ručení nemovitostí.
Ovšem do toho, jakou nemovitost si k ručení zvolíte, vám nikdo mluvit nebude. Může to být prakticky cokoli, od bytu, přes pozemek, až po zahradní chatku. Měli byste vědět jen to, že majetek, jaký k takovému účelu zvolíte, musí korespondovat s částkou, kterou si chcete půjčit. Čím bude mít vyšší hodnotu, tím více peněz získáte.