Ploty jsou velmi důležitou věcí

16.6.2021 Vyp Od uniad.cz

Každý kdo nemá plot u svého pozemku, se nemůže divit, že se mu sem tam něco ze zahrady ztratí. Pokud však plot máte, předejdete těmto nemilým situacím a také budete mít bezpečí, že se na Váš pozemek jen tak někdo nepodívá. V dnešní době si můžete vybrat hned z několika druhů plotů a bude jen na Vás, jaký si vyberete. Nejznámější je plot pletivový, dřevěný a v poslední době hlavně betonové ploty Ostrava.

Plot (26)

Betonové ploty jsou oblíbené hlavně v této moderní době. Jejich nádherný designe a celkové zpracování ohromí nejednoho zájemce. Můžete si vybrat z mnoha dekorů a výplní a jejich realizace je poměrně rychlá. Výška plotu může dosahovat až 3 metrů, čímž zařizuje naprosté soukromí. Dále má protihlukovou a povětrnostní bariéru a dá se s ním oplotit jakkoliv velký pozemek. Jeho montáž je rychlá a nepotřebujete žádné stavební povolení. Dále se během let nemusíte o plot nijak moc starat a i tak Vám vydrží dlouhé roky. Jedinou nevýhodou je vyšší cena.

Plot pletivový je zaručeně nejvyhledávanější variantou a to díky nízké ceně a rychlé realizaci. Jeho součástí je většinou vkusná branka a dá se opatřit ostnatým drátem. Jeho ošetřování je během let skoro nulové a i tak vydrží dlouhé roky. Jejich výška se dá určit podle toho, jak moc chcete plot vysoký. Nevýhodou je, že je přes plot vidět, to se však dá vyřešit sítěmi na plot, nebo porostem za plot.

Plot (27)

Plot dřevěný se už v dnešní době moc nevyskytuje, ale i tak se s ním můžeme setkat. Většinou ho potkáváme na horských chatách a srubech, kde se dodržel tradiční trend. Ovšem jeho velkou nevýhodou je neustále ošetřování během let. Každopádně vzhled dřeva je těžko nahraditelný a má svůj tradiční designe.

Pokud tedy přemýšlíte o plotu, který vydrží dlouhé roky, tak zvolte plot betonový. Nejen, že budete mít naprosté soukromí, ale také se nebudete muset bát o Vaše věci na zahradě.